הבדים הטובים ביותר נגד רוח ושמש עבור השמשיה שלכם

ישנם כמה סוגי בדים נהדרים עבור שמשיות, ומה שטוב בהם הוא היכולת לעמוד בפני רוח ושמש. אתם כבר יודעים מה הצבעים, הסגנונות, הצורות והעיצובים שיכולים להתאים לצרכים שלכם. אבל, דבר אחד בטוח – אתם מצפים ליותר מאשר רק יופי ואסתטיקה.

 

שמשיות לגינה נועדו לשמש במרחב החיצוני כדי להגן מפני השמש, הרוח והגשם. לפניכם מספר סוגי בדים המתאימים עבור השמשיות הללו, והם אלה שיהפכו אותן לטובות יותר:

 

שמשיות עם שכבת הגנה UV

ישנם מספר יצרני פיתרונות הצללה שמרססים את הבדים של המוצרים שלהם עם תרסיס UV. הריסוס יוצר שכבת הגנה אפקטיבית לאורך זמן, ומשאיר את השמשיה מוגנת מפני דהיית צבע הבד שלה. הבד שבו משתמשים נעשה עם סיבים רוויים בפיגמנטים יציבים של UV. הן הצבע יפה והן ההגנה מפני השמש ארוגים יחד בבדים עם בניית כל שמשיה ושמשיה, מה שהופך אותם לעמידים בפני נזקי השמש, ומאריכים את חיי המוצר עצמו. הבדים האקריליים מאפשרים לצבע לשקוע לחלוטין לתוך הסיבים בגלל המבנה שלהם, וזה מה שעושה את ההבדל מבדים שצבעו אותם רק בצד החיצוני.

 

בד השמשיה מאפשר קצת אוויר לנשימה

אריג הבד מאפשר לכמות קטנה של אוויר לעבור דרך המטריה. תכונה זו יוצרת נוחות עבור היושבים תחתיה, ומפחית את הלחות שעשויה להצטבר בבד. בד שנושם גם מסייע לחופת המטריה לייצב את עצמה.

 

בדים מיוחדים המשמשים בדרך כלל בסירות  

עבור שטחי הפטיו החיצוניים שמחייבים עמידות מתמשכת נגד מים ורוח, כמו אלה שיש על סירות, רציפים, חופים וטיילות, ישנם בדים ייחודיים עם תחתית פוליאוריתן עמידה. ציפוי זה מאפשר לשמשיה לעמוד בפני לחות גבוהה מאוד ורוח עזות ביעילות, יום אחר יום.

 

בחירת בבד הנכון עשויה לשפר את מראה המבנה שלכם

ישנו מגוון של צפיפויות רשת על מנת שניתן יהיה להחמיא לשטח החיצוני שלכם. אם אתם רוצים לאפשר לכמות קטנה של שמש ורוח להסתנן דרך השמשיה כדי להוסיף קצת לאווירה, כדאי למצוא בד שאינו צפוף מדי. אבל אם אתם מעוניינים בהגנה מלאה מפני גשם, רוח ושמש, בחרו בבד שארוג בצפיפות.

 

הגנה לעור מפני השמש

ישנם בדי שמשיה מסוימים שאושרו על ידי הקרן לסרטן העור. הצל שמציעות שמשיות אלה מסייע במניעת נזק לעור שנגרם על ידי השמש מפני שיש בהן מסנן קרינה.

 

הולך נגד הרוח

ישנן שמשיות עמידות בפני רוחות חזקות. מומלץ בכל מקרה לסגור אותן במקרה הצורך, בעיקר כדי לשמור על הבטיחות.

 

חשוב שתקבלו מידע על האחריות הזמינה עבור המוצר שברשותכם, והקפידו להתייעץ עם נציג המכירות שלכם.

השארת תגובה