הבלוג שלנו

לאילו זוגות יש את הסקס הכי טוב?

תוצאות מעניינות עולות במחקר חדש זה בנושא סיפוק מיני   די מקובל לחשוב שנישואין מספקים מערכת אקולוגית טובה יותר לסיפוק מיני. אחד ההסברים שניתנו הוא שפרטנרים מזדמנים הם פחות מחויבים ובעלי גישות ליברליות יותר כלפי התנהגויות מיניות בהשוואה לאנשים נשואים.

קרא עוד ←

כמה עולה שף אישי?

כפי שאתם יכולים לדמיין, ישנם המון שינויים כשמדובר בתעריפים שגובה שף אישי. חלק מהשפים גובה מחיר לפי שעה, אחרים גובים תעריף קבוע הכולל קניות בסופר, אך מבנה התמחור הנפוץ ביותר שתראו הוא תעריף קבוע לשירות (תלוי במספר הארוחות שנבחרו) בתוספת

קרא עוד ←

משכו לקוחות נוספים לעסק שלכם עם פרגולה מתאימה

מחפשים את המבנה המרכזי המושלם לאזור החוץ שלכם? עבור יזמים שחושבים קדימה ומבינים את הצורך בחלל נוסף, פרגולות אלומיניום מספקות את הסחורה. בשילוב האביזרים הנכונים, תוכלו להפוך את המרפסת, הדק או הגג שלכם לאזור פונקציונאלי שיספק מרחב מחייה לכל השנה.

קרא עוד ←

מדוע כדאי לכם להוסיף סרטונים לפורטפוליו של החברה שלכם

הערכות גורמים גורסות כי הצריכה העולמית תעלה בשנת 2019. הצפייה בתכני וידאו באזורים בארה"ב עמדה כבר על 85% בשנת 2018, שזה נתון מדהים, והטרנדים הדיגיטליים השנה לא מראים תמונה שונה בהרבה.   נתונים סטטיסטיים אלה מראים כי חדירת הוידאו בנוף

קרא עוד ←

אפשרויות משכנתא

קיימות מספר משכנתאות שניתן לקחת מהבנקים בישראל. להלן סיכום קצר של כמה מאפשרויות המשכנתא הפופולריות ביותר. כל משכנתא מיועדת ומתאימה ללקוח מסוים בהתאם למספר גורמים, כולל אך לא רק: מטבע הכנסה, מקום מגורים, יעדים פיננסיים, השקפה כלכלית ומצב כלכלי.  

קרא עוד ←