האם תוספות שיער פוגעות בשיער?

שאלת השאלות בתחום תוספות השיער, הינה האם תוספות שיער פוגעות בשיער הטבעי? אז יש לכך מספר תשובות, מאחר ויש המון סוגים של תוספות שיער ויש המון מקומות ומעצבי שיער שמתעסקים בתחום.

מה שניתן להגיד קודם כל זה להרגיע את הלחץ, כמו בכל תחום אחר, ברגע שאת בוחרת במקום בטוח לעשות בו תוספות שיער, התוצאה תהיה טובה ולא תהיה פגיעה בשיער הטבעי. כלומר, אם כבר החלטת לעשות תוספות שיער ואת רוצה ללכת על זה, אז חשוב לא לקחת תוספות זולות ולא לקחת מעצב שיער מתחיל שלא התעסק מספיק בתחום הזה. מה שכן מומלץ לעשות זה:

  • לבחור מעצב שיער מיומן ומקצועי בעל המלצות – חשוב מאוד לבחור במעצב שיער עם קבלות. כלומר, מעצב שיער שמתעסק ביום יום שלו עם תוספות שיער, ומכיר את התחום על בוריו. ברגע שמעצב השיער שלך יכיר ויידע את התחום בצורה הטובה ביותר, את תוכלי לקבל ברמה מקצועית מאוד תוספות שיער איכותיות. תוכלי למצוא המון המלצות מחברות, מהאינטרנט וכו' על מעצבי שיער וגם לראות תמונות של לפני ואחרי ברוב המקומות. לאזר לוי הינו מעצב שיער ברמה גבוהה מאוד, שעוסק כבר שנים רבות בתחום תוספות השיער, ועם אינספור המלצות של לקוחות מרוצות. באתר של לאזר – Lazar Levi תוכלי למצוא תמונות של לפני ואחרי תוספות שיער, המלצות של לקוחות, כתבות רבות על התחום ועוד. לאזר לוי עובד רק עם חומרי גלם איכותיים ותוספות שיער טבעיות וברמה גבוהה מאוד, בכדי להבטיח את התוצאה הטובה ביותר לכל לקוחה.
  • לבחור תוספות שיער איכותיות – בתוספות שיער אסור לפספס. אל תיקחי תוספות שיער של שיער סינטטי, אלא תוספות שיער משיער אמיתי ואיכותי בלבד. תוספות שיער איכותיות יוכלו להיות על שיערך זמן רב ותוכלי ליהנות מהן כמעט בלי להרגיש שהן שם. נכון שהן עולות יותר כסף, אבל שווה להשקיע.

 

והאם התוספות שיער פוגעות בשיער? יש כמה שיטות לחיבור תוספות שיער, בחלק מהשיטות כמו שיטות הדבקה מסוימות, השיער הטבעי יכול להיפגע, מאחר שכשמורידים את התוספות או מחדשים אותן, השיער הטבעי יכול להיתלש או להיחלש מהחומרים שבהם משתמשים במהלך ההחלמה. אבל אם עושים תוספות שיער בצורה מבוקרת ואיכותית, אצל מעצב שיער איכותי ומיומן, יהיו לו את הכלים לעשות את התהליך בצורה הטובה ביותר, מבלי לפגוע בשיער הטבעי שלך.

חשוב לציין כי גם תהליך הורדת התוספות צריך להיות זהיר ואחראי במיוחד, בכדי לא לתלוש ולא לפגוע בתוספות השיער. וזה גם עושים רק אצל מעצב שיער אמין ובעל ניסיון עשיר בתחום.

 

מתלבטת? רוצה לקבל הצעת מחיר על תוספות שיער? רוצה לקבל פרטים נוספים על החלמה של תוספות או חיבור של תוספות שיער ואיך זה בדיוק מתבצע?

באתר לאזר לוי תוכלי למצוא תמונות רבות של תוספות שיער לפני ואחרי, ותוכלי למצוא גם סרטונים שונים של לאזר שמבצע תוספות שיער, שלב אחרי שלב תראי ותתרשמי בעיניים מאיך זה נעשה, מרמת הזהירות והבטיחות שלאזר נוקט בה והכל בכדי גם להגיע לתוצאה היפה ביותר והאסטטית ביותר ( נשים שיצאו מלאזר עם תוספות שיער יעדו כי קשה מאוד להבחין שמדובר בתוספות שיער) וגם בכדי לא לפגוע בשיער.

 

אז בשורה התחתונה, אין ממה לחשוש. בואי אלינו ללאזר תוספות שיער, ותהני תוספות שיער בטוחות בצורת חיבור בטוחה ואחראית, בכדי לא לפגוע בשיער שלך.

מהיום תוספות שיער זה לא רק חלום רחוק, את יכולה ליהנות משיער שופע ויפה כבר ממחר. חייגי אלינו ונשמח לעזור

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.