5 טיפים לצמצום עלויות החשמל שלכם בתקופת הקיץ

כאשר הקיץ מגיע, רבים מאיתנו נעשים חרדים מהעלות הנדרשת כדי לשמור על הבית (ודייריו) קריר. ככל שהטמפרטורה בחוץ גבוהה יותר, כך קשה יותר למזגן שלכם לעבוד על מנת להצליח להגיע לטמפרטורה נוחה בתוך הבית. בנוסף, העלויות של צריכת החשמל הן גבוהות בהתאם. למרות שאנחנו לא יכולים לווסת את מזג האוויר על בסיס יומיומי, ישנן דרכים שיכולות לעזור לנו לשלוט על חשבונות החשמל שאנחנו מקבלים.

 

הנה 5 טיפים פשוטים למדי בהמלצת מסלולים חברה לייעוץ פיננסי ומשכנתא שיאפשרו לכם לחסוך כסף, גם כשממש חם בחוץ:

 

  1. נתק מכשירים מהחשמל כאשר אינכם משתמשים בהם

אם יש לכם מכשירים שצורכים חשמל ואינכם משתמשים בהם, מומלץ לנתק אותם או להשתמש במתגים לכיבוי אוטומטי שיש לחלק. כנ"ל לגבי תאורה – השתדלו לנצל את האור הטבעי במהלך היום ולכבות את האורות כאשר אתם יוצאים מחדר.

 

  1. התחילו להשתמש במאווררים

מדובר בחלופה טבעית וברורה. הבחירה להשתמש במאוורר שלכם לפעמים, כמו בימים וערבים קרירים יותר, תעזור לעשות את ההבדל בחשבון החשמל שלכם.

 

  1. אטמו סדקים ופתחים בבית

בדיוק כפי שאתם דואגים לבידוד ואיטום הבית שלכם מפני הקור במהלך חודשי החורף, כדאי לכם גם לשקול לעשות את אותו הדבר בעונת הקיץ. אטמו חלונות וסגרו את הדלתות באזורים שבהם אתם לא משתמשים.

 

  1. כוונו נכון את המזגן שלכם

יש לבדוק את מערכת המיזוג כדי לוודא שהיא עובד בצורה יעילה ככל האפשר. אם אתם מתכננים לבלות את היום מחוץ לבית, הגבירו את המעלות במזגן או כבו אותו לחלוטין.

 

  1. ייבשו את הכביסה בחוץ

הקיץ הוא זמן נפלא שבו אתם יכולים להפסיק להשתמש במייבש ולייבש את הכביסה שלכם בשמש.

 

אלה הם רעיונות שמומלץ לזכור אם רוצים לצמצם באופן משמעותי את עלויות החשמל במהלך חודשי הקיץ על מנת לחסוך כסף.

 

השארת תגובה