חמש דרכים לבניית כישורי השף האישיים שלכם

ובכן, אנו נמצאים באוגוסט 2020. אילו פעולות הכנסתם לתוכנית העסקית שלכם לבניית כישורי השף האישיים שלכם? האם עשיתם אותן כבר?

 

עכשיו, אתם בטח מניחים שאנחנו מדברים על בישול. וכן, זה חלק מזה. אבל כדי להיות שף עד הבית מצליח צריך יותר מכישורי בישול. זה כרוך בשיווק שלכם ושל העסק שלכם, השגת אוריינות פיננסית כך שתוכלו להרוויח, הרחבת הכישורים החברתיים שלכם כדי להיות מסוגלים ליצור קשרים עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים, או פיתוח מומחיות והשגת הידע הקריטי של תחום ההתמחות כדי להעביר אותו ללקוחות.

 

הנה חמש דרכים לבנות את כישורי השף האישיים שלכם:

 

  • אם אתם מרגישים שכישורי הבישול שלכם זקוקים לעידוד כדי שתרגישו בטוחים יותר ביכולת שלכם להרחיב את רפרטואר המתכונים, הירשמו לשיעורי בישול. הם יכולים להיות שיעורים מקומיים או שתוכלו לקבל הסמכה על ידי בית ספר לבישול.
  • הגבירו את הנראות שלכם על ידי בניית נוכחות במדיה החברתית. להבין איפה הלקוחות הפוטנציאליים שלכם נמצאים. פייסבוק? טוויטר? אינסטגרם? פינטרסט? אתם לא צריכים להתמודד עם כולם, מספיק שתיים אולי שלוש פלטפורמות כדי להתחיל לבנות את המוניטין שלכם בקרב לקוחות פוטנציאליים. הקפידו לצלם תמונות נהדרות ומוארות היטב של האוכל שלכם ותפנו לאנשים כדי לבנות קשרים שיכולים לעזור לשתף את הפוסטים שלכם.
  • היכן שאתם גרים יכול לעשות את ההבדל באופן שבו אתם מעצבים את העסק שלכם. אתם יכולים להחליף טיפים, משאבים לשיווק, ואולי לשתף פעולה בפרויקטים – קייטרינג לאירועים גדולים או לגבות אחד את השני עם הזמנות של לקוחות שלא תוכלו לקחת.
  • הפרידו את עצמכם עם תחום התמחות. יש אנשים שמתמקדים בהתמחויות תזונתיות – דיאטות נטולות גלוטן או טבעוניות, ידידותיות ללב, לבניית חוזק אתלטי, מכוונות למחלות. אחרים אוהבים לבשל לאמהות חדשות ומשפחות צעירות או מנהלים עסוקים ומבוגרים. אם יש סוג של דיאטה או סוג של לקוח שמאוד מרגש אתכם, בנו עסק סביבו – אך וודאו שיש לכם את הכישורים והתובנות המיוחדות שאתם צריכים כדי לשים אתכם בעמדת ביקוש. וזה שילוב של כישורי בישול ומיומנויות אינטראקציה אנושית.
  • חזקו את מה שלמדתם ואולי שכחתם או שלא הייתם מוכנים לעשות.