מוצרי בריחת שתן לגברים

כשאנשים חושבים על בריחת שתן הם מניחים שמדובר ב"נושא נשים ". בעוד שרוב האנשים שחווים בריחת שתן הם נשים, אין זה אומר שגברים פטורים. כ -5 מיליון גברים אמריקאים מתמודדים עם סוג של בריחת שתן. גברים רבים מגלים לאחר ניתוח הערמונית שהם חווים בריחת שתן.

 

בנוסף, ישנם גברים המגלים שהם חייבים להתמודד עם בריחת שתן כתופעת לוואי ממחלות נוירולוגיות או מפגיעה בעמוד השדרה או בראש. גברים אחרים מוצאים שתהליך ההזדקנות או התרופות שהם נוטלים עלולים לגרום לתסמיני בריחת שתן. למיעוט קטן מהגברים המאובחנים אין סיבה ברורה מדוע הם חווים תסמינים. עם זאת, אם אתה גבר שחווה בריחת שתן חשוב שתדע שאתה לא לבד.

 

לפני זמן לא רב, לגברים וגם לנשים לא היה מועט לבחור כשמדובר במוצרי בריחת שתן. הבחירות שלהם הוגבלו לחיתולים למבוגרים לשני המינים. כיום, יצרני ציוד בריחת שתן מבינים שלגברים צרכים שונים מאוד מאשר לנשים בכל מה שקשור למוצרי בריחת שתן. כדי לענות על צרכים אלה, מספר מותגים מציעים כעת מוצרי בריחת שתן ספציפיים לגברים. זה מאפשר לגברים המחפשים דרכים יעילות לנהל את בריחת השתן שלהם למצוא את האספקה ​​המתאימה לענות על צרכיהם. לפניכם סקירה קצרה על אספקת בריחת השתן לגברים-

 

תחתונים או בוקסרים – מוצר בריחת השתן הנפוץ ביותר לגברים הוא תחתונים או בוקסרים על ידי המותג Prevail. רבים ממוצרי בריחת השתן הללו לגברים מגיעים במגוון סגנונות. בדרך זו גברים יכולים לבחור אם הם רוצים להמשיך ללבוש תחתון קצר או סגנון בוקסר. רוב תחתוני בריחת השתן או בוקסרים מגיעים עם שליטה בריח ועשויים מחומר דיסקרטי "ללא רשרוש" המאפשר ללובש להמשיך בפעילות היומיומית שלו ללא חשש שמישהו ישים לב שהוא משתמש באספקת בריחת שתן לגברים.

 

מוצר מסוג זה מכונה לעיתים חיתול למבוגרים. הם זמינים בסגנון pull up וגם בסגנון עם כרטיסיות לשינוי קל יותר. חשוב לזכור שיש מספר רב של סגנונות בכל מה שקשור למוצרי בריחת שתן וזה יכול להיות מכריע לנסות למצוא את המתאים שיענה על הצרכים הספציפיים שלך. LiveAnew

 

רפידות בריחת שתן – יש גברים שיש להם רק דליפה קלה מאוד ובוחרים להשתמש בכרית בריחת שתן בתחתונים הרגילים שלהם. כיום, רפידות בריחת שתן – המכונות בדרך כלל מגן או שומרים הן בגודל כך שגברים שבוחרים להשתמש בסוג זה של מוצר בריחת שתן יכולים למצוא את הגודל הנכון ללבוש בנוחות ודיסקרטיות. גברים אחרים בוחרים להוסיף הגנה נוספת לתחתוני בריחת השתן על ידי הוספת כרית להגנה מפני דליפה נוספת. עם זאת, צרכנים רבים מסיימים לקנות מוצרי בריחת שתן לפני שהם מוצאים את המוצר הנכון.