מדוע כדאי לכם להוסיף סרטונים לפורטפוליו של החברה שלכם

הערכות גורמים גורסות כי הצריכה העולמית תעלה בשנת 2019. הצפייה בתכני וידאו באזורים בארה"ב עמדה כבר על 85% בשנת 2018, שזה נתון מדהים, והטרנדים הדיגיטליים השנה לא מראים תמונה שונה בהרבה.

 

נתונים סטטיסטיים אלה מראים כי חדירת הוידאו בנוף הדיגיטלי הנוכחי אינה יודעת סוף. הדרך היחידה של עסקים לצעוד קדימה היא לשים דגש על שיווק בוידאו ולהיות נוכחים עם סרטונים מקוונים.

 

זו הסיבה שסרטוני תדמית לעסקים הם תמצית ההצלחה בשנת 2019.

 

  1. וידאו משפר את ההמרות והמכירות

אם אתם עושים עסקים כדי להרוויח כסף – שזה מה שרוב העסקים עושים – אתם צריכים לחשוב בגדול. שיווק בוידאו הוא הדרך המהירה והיעילה ביותר להבטיח שיהיה לכם קהל. לא זו בלבד שהוא מגדיל את התנועה המקוונת באתר האינטרנט שלכם, אלא גם מגדיל את שיעורי ההמרות.

 

מחקרים מראים כי 54% מהמשתמשים המקוונים מעדיפים לעסוק בתכני וידאו שפורסמו על ידי מותגים או עסקים. על פי הכלל הפשוט של ביקוש והיצע בשוק, עסקים חייבים להסיט את השיווק שלהם לתכני וידאו נדיבים, מרתקים ומעניינים. אם קבוצה גדולה של משתמשים מקוונים רכשה מוצר לאחר שצפתה בסרטון הסברה, התשובה די ברורה.

 

  1. וידאו יעניק לכם ROI (החזר על השקעה) נהדר

על פי הסטטיסטיקות של שנת 2019, 88% ממשווקי הוידאו דיווחו על שיפור ניכר ב-ROI לאחר ההשקעה בשיווק בוידאו. זהו רוב גורף המעיד על כדאיות הגשת תכנים בוידאו. זה הוביל למכירות גבוהות יותר, להכרה טובה יותר של המותג בכל השווקים ולבסיס צרכנים חזק יותר.

 

  1. וידאו בונה אמון

בכל פעם שאתם משווקים מוצר ללקוח, הכניסו את עצמכם לנעליו וצפו במותג שלכם כישות זרה שהיא חדשה בשוק. מה יהיו ככל הנראה החששות שלכם לגבי מותג x זה? אתם לא יודעים אם הוא אמין, מה אם זו הונאה, יש צורך לבדוק ביקורות של לקוחות וכו'.

 

המשתמש לא יאמין באופן אוטומטי למותג חדש. אמון הוא קשר שנבנה לאורך זמן. לשם כך, אתם זקוקים לפנים אנושיות בסרטון כדי שהמשתמשים יוכלו להתחבר אליכם טוב יותר. אף אחד לא יכול לסמוך באופן מלא על מוצר שהוא רק תמונה על המסך; אתם צריכים לגרום לזה להיראות טבעי יותר כדי לזכות באמינות.

 

בסך הכל, לשיווק בוידאו יש השפעה רבה על המכירות, שם המותג ובסיס הלקוחות שלכם. זה נותן לחברה שלכם נוכחות בזירה הדיגיטלית שהיא גם דומה לחיים האמיתיים.

 

אנו מציעים שירותי הפקת וידאו כך שאם אתם זקוקים למומחי העריכה שלנו כדי שיעזרו לכם לבנות בסיס חזק לעסק שלכם, אנחנו כאן.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.