למה ארנק שעם?

האם ידעתם שאנו מציעים מבחר ארנקי שעם לצד ארנקי העור המלא שלנו? מוצרי שעם אלה מספקים אלטרנטיבה מצוינת לעור למי שמחפש אפשרות טבעונית או סתם משהו קצת אחר. שעם מציע מספר יתרונות שהופכים אותו לחומר אידיאלי לארנקים מינימליסטיים. בפוסט זה נספר לכם הכל על שעם וכיצד ניתן להשתמש בו כחלופה לעור.

מה זה שעם?

ארנק שעם הוא בעצם ארנק עץ גמיש במיוחד. השעם מקורו בקליפת עצי השעם. חיתוך הקליפה אינו פוגע בעץ מכיוון שהוא מצמיח שכבה חדשה. ניתן לחזור על תהליך זה כל תשע שנים בערך. זה הופך את השעם לחומר טבעי, אורגני ובר קיימא.

 

שעם הוא גם מיקרוביאלי, כלומר הוא דוחה חיידקים מזיקים. בגלל זה ארנק שעם לא יפתח ריח כמו ארנקי בד לאורך זמן. הוא גם לא יספוג אבק או לכלוך. שעם עמיד בפני כתמים, וכל כתם שעלול להשפיע על פני השטח שלו באמצעות שחיקה טבעית ניתן לשטיפה במעט סבון ומים. בנוסף, אם במקרה תפילו אותו למים, הארנק יצוף!

מדוע לייצר ארנקי שעם?

אנו יודעים ששעם הוא חומר טבעוני בר קיימא – אך מדוע להשתמש בו לארנקים? התשובה היא שהשעם מושלם לארנקים מכיוון שהוא חולק תכונות רבות עם עור מלא. כמו עור, גם השעם עמיד במים, כלומר הכרטיסים והמזומנים שלכם יהיו מוגנים מפני האלמנטים של הטבע. ומכיוון שעור ושעם הם חומרים טבעיים ואורגניים, ממש כמו כל ארנק מעור מלא, הוא ייחודי, אף אחד מארנקי השעם לא ייראה זהה למשנהו. 

 

כשאתם רוכשים ארנק שעם, אתם יכולים לדעת שהתבנית של השעם תהיה אינדיבידואלית לחלוטין ושונה מכל ארנק אחר מאותו החומר. ניתן בקלות לייצר ארנק שעם עם חוסם RFID, ממש כמו ארנקי העור שלנו. החשוב מכל, כמו העור המלא שאנו משתמשים בו, השעם הוא דק וקל במיוחד. לא תרגישו שהוא מכביד כמו ארנק מגושם, מה שהופך אותו למושלם לסגנון המינימליסטי.

 

מלבד איכויותיו הדומות לעור מלא, השעם הוא מושלם לארנקים בגלל האלסטיות הקיצונית שלו: הוא יכול להחזיק כמה כרטיסים בכל חריץ מבלי לקרוע אותו. אף על פי שהשעם אינו עמיד לאורך זמן כמו עור, הוא לא ייסדק ולא יתפורר כמו שאפשר לדמיין (לוחות מודעות עשויים משעם שמתפצחים מורכבים משבבי שעם ולא מיריעת שעם טבעית המשמשת בארנקים). ארנק שעם יכול גם לעמוד בשינויי טמפרטורה ולחץ מבלי שצורתו תתעוות.

 

ומלבד כל המאפיינים הנהדרים האלה, ארנקי השעם גם נראים ממש מדליק. בדקו את מבחר ארנקי השעם שלנו כדי לנצל את המאפיינים הייחודיים של החומר הנפלא!

 

מאמר זה נכתב על ידי https://isrpstore.com/