כמה עולה שף אישי?

כפי שאתם יכולים לדמיין, ישנם המון שינויים כשמדובר בתעריפים שגובה שף אישי. חלק מהשפים גובה מחיר לפי שעה, אחרים גובים תעריף קבוע הכולל קניות בסופר, אך מבנה התמחור הנפוץ ביותר שתראו הוא תעריף קבוע לשירות (תלוי במספר הארוחות שנבחרו) בתוספת עלות המצרכים. לעניין מאמר זה, נבחן את מודל השירות הקבוע בתוספת תמחור הקניות.

 

כדי להתחיל, נבדוק את דמי השירות, שאינם כוללים את עלות המזון. אנו נבחן את המחיר הממוצע ל-12 מנות של ארוחות, המייצג מספר ממוצע של מנות / ארוחות שהוכנו במהלך ביקור של שף אישי. בדרך כלל אתם יכולים לבקש מהשף האישי שלכם להכין מנות נוספות של כל ארוחה, מה שיגדיל את עלות השירות מעט, אך כמובן יוריד את העלות לארוחה.

 

בהתבסס על מחקרנו על עשרות שירותי שף אישי ברחבי ארה"ב, עלות השירות של שף אישי בהכנת 12 מנות של ארוחות (בדרך כלל ארבע או שש מנות ראשונות שונות) נעה בין 100 ל-400 דולר. החציון הוא בסביבות 200 דולר, כאשר המחירים מעט גבוהים יותר באזורי המטרו הגדולים – לוס אנג'לס, ניו יורק, שיקגו, מיאמי וכו'. שפים שגובים בטווח של בין 300 ל-400 הם בדרך כלל עובדים באזורים עירוניים גדולים, זוכים לשבחים רבים ויש להם שנים של ניסיון במסעדות מתקדמות.

 

בדרך כלל, שירותי השף האישי בעלות נמוכה יותר בטווח המחירים שבין 100 ל-150 הם חלק מרשת זיכיון גדולה יותר או שיש להם צוות שפים העובד עבור עסק אחד כדי שיוכלו ליהנות מיתרונות הגודל. החברה שלנו, שפים לגיל הזהב, היא דוגמה אחת, אך ישנם כמה שירותים דומים נוספים כמו ארוחת ערב בטקסס. שפים אישיים בעלי בעלות יחידה נוטים לגבות מחירים גבוהים יותר, אך לרוב נאבקים כדי למשוך לקוחות ולשמור עליהם לטווח הארוך. לקוחות עשויים לחשוב על שפים אישיים יוקרתיים יותר כשירות יוקרתי, במקום למלא צורך על בסיס שבועי. לשירותי שף אישי בטווח המחירים הנמוך נוטים להיות בסיסים גדולים יותר של לקוחות (לחלקם עשויים אפילו להיות מאה לקוחות), וזה אפשרי מבחינת התקציב  של הלקוח לשמור על השף האישי שלו לאורך זמן.

 

כשמדובר בעלויות קניות בסופר עבור 12 מנות ארוחות, הרבה מזה תלוי בכם. רוב השפים האישיים ידונו אתכם בתקציב קניות כדי לקבל מושג כמה אתם מוכנים להוציא, ועבור הלקוח הממוצע, אתם יכולים לצפות בכל מקום כמעט לעלות מזון של בין 45 ל-90 לשירות. אם אתם רוצים מרכיבים אורגניים, כשרים או אחרים תוכלו לצפות לשלם יותר.

 

בסך הכל, כשאתם חושבים על הזמן שאתם חוסכים ועל הארוחות המדהימות שאתם מקבלים כשאתם שוכרים שירות שף אישי, זה יכול להיות פיתרון במחיר סביר עבור הרבה אנשים. 

שפים אישיים מספקים ערך רב למשפחות עסוקות, קשישים ואנשי מקצוע צעירים השוקלים את רמת השירות הגבוהה שמוצעת ואוכל בטעם נהדר.

תוכלו ליצרו קשר עם חברת https://www.chefs.co.il/

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.