5 סיבות להשקיע בשיווק וידאו ב-2020

וידאו היה חלק חשוב בשיווק מזה עשרות שנים. מהפרסומות הטלוויזיוניות הקלאסיות של שנות השישים ועד קמפיינים שיווקיים בוידאו בווינאפצ'ט, יוטיוב ופייסבוק, הוידאו הוא כלי שיווקי רב עוצמה. בנוף ההולך וגובר של המדיה החברתית, שיווק בוידאו מציע למותגים את ההזדמנות המושלמת לקדם את עצמם ולהשפיע על קונים פוטנציאליים.

 

על פי הסקרים, למעלה מ-92% מהמשווקים טוענים כי וידאו הוא אחד החלקים החשובים ביותר באסטרטגיית השיווק שלהם. נוסף על כך, יותר מ-85% מהעסקים משתמשים בוידאו ככלי שיווקי שימושי. למעשה, מחקרים מצאו כי וידאו מקוון אפקטיבי ב-600% מכל כלי שיווקי אחר – כולל הדפסה ישירה ודואר ישיר.

 

הנה כמה סיבות עיקריות לכך שזה הזמן הטוב ביותר עבור החברה שלכם להשקיע בשיווק וידאו:

 

  1. מסירה אפקטיבית של התוכן

טווח הקשב האנושי פוחת בכל יום. כשגאדג'טים חכמים וטכנולוגיה מהירה זמינים באופן נרחב, אנשים משתעממים במהירות אם משהו לא תופס את תשומת ליבם. שיווק בוידאו הוא דרך יעילה להעביר מסרים בצורה משכנעת ובזמן קצר. לחברות קל יותר ליצור קשר רגשי עם לקוחות פוטנציאליים כשהן משתמשות בויזואליות וסקריפטים מרתקים, כך שסביר להניח שלקוחות יישארו איתם.

 

  1. דרך ייחודית לספר את סיפור המותג שלכם

שיווק בוידאו נותן לארגונים אפשרות לספר את סיפור המותג שלהם בצורה ייחודית ומשכנעת. אתם יכולים ליצור סרט מותג שמראה את החזון שלכם לחברה שלכם ומעניק לאנשים מבט מעמיק יותר כיצד אתם מנהלים את העסק שלכם. אתם כאילו לוקחים את הלקוחות לסיבוב בתוך החברה שלכם כדי להראות להם איך זה עובד. זו אחת הדרכים היעילות ביותר לזכות בעסקאות חדשות.

 

  1. לכדו לידים נוספים ושפרו את המכירות

נתונים סטטיסטיים של משתמשים הוכיחו כי הדרך הטובה ביותר לשמור על מבקרים באתר היא באמצעות תוכן וידאו. תוכן שיווקי בוידאו ממוקד המוצב באופן אסטרטגי בפלטפורמות שונות כמו אתר העסק ופלטפורמות מדיה חברתית מובילות יכול לגרום למעורבות טובה יותר של הלקוחות, והוא יכול גם להגדיל פניות נכנסות, מה שמוביל לעלייה במכירות.

 

  1. חווית לקוח משופרת

לקוחות כיום מחפשים יותר מסתם מוצרים ושירותים. הם רוצים חוויה שמוסיפה ערך רב יותר לרכישה שלהם. ניתן להשתמש בסרטונים כדי לשפר את מסע הקניות שלהם באמצעות הדגמות וסרטוני אנימציה כדי להראות כיצד המוצר והשירות שלכם יכולים להועיל לחייהם.

 

  1. שתפו סיפורי הצלחה והמלצות

שיתוף בסיפורי הצלחה באמצעות המלצות וידאו הוא הדרך המושלמת להוכיח את היעילות והיתרונות של המוצרים והשירותים שלכם. הוספתם לדף הלקוח או העלאת המלצות באתר האינטרנט שלכם יכולות להאיר אור על הלקוחות הקיימים, להגדיל את הנאמנות למותג ולהרחיב את טווח ההגעה שלכם.

 

אתם יכולים גם להציג המלצות ידוענים וראיונות עם לקוחות שמראים כיצד משתמשים במוצר ובשירותים שלכם.

 

צרו סרטונים עסקיים משכנעים

אתם מחפשים לעבוד עם אחת מסוכנויות שיווק הוידאו המובילות בארץ? אנחנו איתכם. אנו מתמחים ביצירת סרטוני קידום מכירות ושיווק המשקפים את המותג שלכם ומאפשרים לחברה שלכם להתחבר לצופה ברמה הרגשית.

 

אנו משתמשים בטכניקות, ציוד ותוכנות העדכניים ביותר כדי לוודא שהוידאו העסקי שלכם יבלוט בין האחרים ויעלה על הציפיות של קהל היעד שלכם.